KONTAKT
Zalogowany jako : Gość
 
Serwis Beneficjentów

Zmieniamy się dla Was!

Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, uruchomiliśmy dla Państwa Portal Beneficjenta. Portal dostępny jest pod adresem: https://portal.wfosigw.katowice.pl/

Ci z Państwa, którzy posiadali już konta w poprzednim Portalu Beneficjenta proszeni są o dokonanie ponownej rejestracji.

Oto kilka kluczowych informacji dotyczących procesu ponownej rejestracji:

 • Termin Rozpoczęcia Rejestracji: Prosimy o rozpoczęcie procesu rejestracji w dniu 27.11.2023 r.
 • Kroki do Przeprowadzenia Rejestracji: Na stronie głównej portalu https://portal.wfosigw.katowice.pl/, dostępny jest link kierujący do dedykowanego formularza rejestracyjnego.
  Prosimy o uzupełnienie wszystkich niezbędnych informacji i potwierdzenie rejestracji.
  Zarejestrowane konto jest jednocześnie kontem administracyjnym jednostki, za pomocą którego będzie można dodawać kolejnych użytkowników.
 • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek trudności lub pytań związanych z procesem rejestracji, nasz zespół wsparcia technicznego jest do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami pod adresem portal@wfosigw.katowice.pl lub telefonicznie pod numerem 32 72 27 715.
 • Zachowanie Danych: Zapewniamy, że wszystkie Wasze dane zostaną przeniesione do nowego konta, a proces ten będzie przebiegał z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.


 • Poprzedni Portal dostępny będzie tylko do wglądu jeszcze do 01 marca 2024 r. http://portalbeneficjenta.wfosigw.katowice.pl/


  Ostatnia aktualizacja: